AH10928V06000HE
OhmiteOhmite
AH10928V06000HE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος ALUMINUM EXTRUSION 6"
Φύλλα δεδομένων: AH10928V06000HE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AH10928V06000HE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή ALUMINUM EXTRUSION 6" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1519 pcs Φύλλο δεδομένων AH10928V06000HE.pdf
Πλάτος 9.750" (247.65mm) Τύπος Board Level, Vertical, Extrusion
Θερμική Αντίσταση @ Φυσικό 0.44°C/W Θερμική Αντίσταση @ Καταναγκαστική Air Flow -
Σχήμα Rectangular, Fins Σειρά HS
Έκλυση ενέργειας Rise @ Θερμοκρασία - πακέτο Ψύξη Aluminum Housed Resistor
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) υλικό Finish Unfinished
Υλικό Aluminum Alloy Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Μήκος 6.000" (152.40mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος από τη βάση (ύψος του Fin) 2.280" (57.91mm) Διάμετρος -