NRF24E2G
Nordic SemiconductorNordic Semiconductor
Nordic Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: NRF24E2G
Περιγραφή προϊόντος IC TRANSMITTER 2.4GHZ 8051 36QFN
Φύλλα δεδομένων: NRF24E2G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
490 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NRF24E2G
Αριθμός εξαρτήματος NRF24E2G Κατασκευαστής Nordic Semiconductor
Περιγραφή IC TRANSMITTER 2.4GHZ 8051 36QFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21249 pcs Φύλλο δεδομένων NRF24E2G.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.9 V ~ 3.6 V Σειρά -
Ισχύς - εξόδου 0dBm Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 36-VFQFN Exposed Pad Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Διαφοροποίηση ή πρωτόκολλο GFSK
Μέγεθος μνήμης - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα 2.4GHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή RF Transmitter GFSK 2.4GHz 0dBm 1Mbps PCB, Surface Mount Antenna 36-VFQFN Exposed Pad
Ποσοστό δεδομένων (μέγιστο) 1Mbps Διασύνδεση δεδομένων PCB, Surface Mount
Τρέχουσες - Υπηρεσίες διαβίβασης 13mA εφαρμογές Wireless Game Controllers