NRF24AP2-USBQ32-T
Nordic SemiconductorNordic Semiconductor
NRF24AP2-USBQ32-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nordic Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IC RF TXRX ISM>1GHZ 32-VFQFN
Φύλλα δεδομένων: NRF24AP2-USBQ32-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
490 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NRF24AP2-USBQ32-T Κατασκευαστής Nordic Semiconductor
Περιγραφή IC RF TXRX ISM>1GHZ 32-VFQFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 24356 pcs Φύλλο δεδομένων NRF24AP2-USBQ32-T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 4 V ~ 5.25 V Τύπος TxRx Only
Σειρά - Σειριακές διεπαφές USB
ευαισθησία -85dBm Οικογένεια RF / Standard General ISM > 1GHZ
Πρωτόκολλο ANT™ Ισχύς - εξόδου 0dBm
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 32-VFQFN Exposed Pad
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Διαμόρφωση GFSK Μέγεθος μνήμης -
Συχνότητα 2.4GHz Λεπτομερής περιγραφή IC RF TxRx Only General ISM > 1GHZ ANT™ 2.4GHz 32-VFQFN Exposed Pad
Ποσοστό δεδομένων (μέγιστο) 1Mbps Τρέχουσες - Υπηρεσίες διαβίβασης 16mA ~ 20mA
Τρέχουσες - Λήψη 22mA