UVR1A330MDD
NichiconNichicon
UVR1A330MDD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UVR1A330MDD.pdf2.UVR1A330MDD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UVR1A330MDD
Αριθμός εξαρτήματος UVR1A330MDD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1473843 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UVR1A330MDD.pdf2.UVR1A330MDD.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά UVR Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 85mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 170mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-1019
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.079" (2.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 33µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UVR1A223MRD
UVR1A223MRD
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP ALUM 22000UF 20% 10V RADIAL
Κατεβάστε: UVR1A223MRD.pdf
RFQ
UVR1A223MRA
UVR1A223MRA
Κατεβάστε: UVR1A223MRA.pdf
RFQ
UVR1A330MDD1TA
UVR1A330MDD1TA