UVR1A223MRA6
NichiconNichicon
UVR1A223MRA6 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 22000UF 20% 10V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UVR1A223MRA6.pdf2.UVR1A223MRA6.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UVR1A223MRA6
Αριθμός εξαρτήματος UVR1A223MRA6 Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 22000UF 20% 10V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4847 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UVR1A223MRA6.pdf2.UVR1A223MRA6.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.984" Dia (25.00mm)
Σειρά UVR Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 3.3A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.795A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.492" (12.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.181" (30.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 22000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 22000µF εφαρμογές General Purpose