UTM1A221MPD1TD
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UTM1A221MPD1TD.pdf2.UTM1A221MPD1TD.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UTM1A221MPD1TD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4562 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UTM1A221MPD1TD.pdf2.UTM1A221MPD1TD.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά UTM Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.827" (21.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 220µF εφαρμογές General Purpose