UTM1A101MPD1TD
NichiconNichicon
Nichicon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UTM1A101MPD1TD.pdf2.UTM1A101MPD1TD.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UTM1A101MPD1TD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4586 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UTM1A101MPD1TD.pdf2.UTM1A101MPD1TD.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά UTM Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 100µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UTM1A331MHD
UTM1A331MHD
Περιγραφή: CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Σε απόθεμα: 4750 pcs
Κατεβάστε: UTM1A331MHD.pdf
RFQ
UTM1A220MED
UTM1A220MED
Περιγραφή: CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Σε απόθεμα: 4921 pcs
Κατεβάστε: UTM1A220MED.pdf
RFQ
UTM1A101MPD
UTM1A101MPD