UPA1C562MHD6
NichiconNichicon
UPA1C562MHD6 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 5600UF 20% 16V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UPA1C562MHD6.pdf2.UPA1C562MHD6.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
150 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UPA1C562MHD6
Αριθμός εξαρτήματος UPA1C562MHD6 Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 5600UF 20% 16V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 56685 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UPA1C562MHD6.pdf2.UPA1C562MHD6.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm)
Σειρά UPA Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2.423A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.85A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 18 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 5600µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 5600µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UPA1C472MHD6TN
UPA1C472MHD6TN
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Σε απόθεμα: 66642 pcs
Κατεβάστε: UPA1C472MHD6TN.pdf
RFQ
UPA1C562MHD6TN
UPA1C562MHD6TN