UPA1C472MHD6TN
NichiconNichicon
UPA1C472MHD6TN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UPA1C472MHD6TN.pdf2.UPA1C472MHD6TN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UPA1C472MHD6TN Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66642 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UPA1C472MHD6TN.pdf2.UPA1C472MHD6TN.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm)
Σειρά UPA Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2.244A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.64A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-4891-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 31 Weeks
Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 25 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 4700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 4700µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UPA1C681MPD1TD
UPA1C681MPD1TD
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
Σε απόθεμα: 221986 pcs
Κατεβάστε: UPA1C681MPD1TD.pdf
RFQ
UPA1C681MPD1TA
UPA1C681MPD1TA
Σε απόθεμα: 247792 pcs
Κατεβάστε: UPA1C681MPD1TA.pdf
RFQ
UPA1C472MHD
UPA1C472MHD
Κατεβάστε: UPA1C472MHD.pdf
UPA1C562MHD
UPA1C562MHD
Περιγραφή: CAP ALUM 5600UF 20% 16V RADIAL
Κατεβάστε: UPA1C562MHD.pdf
UPA1C392MHD
UPA1C392MHD
Περιγραφή: CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
Κατεβάστε: UPA1C392MHD.pdf
UPA1C472MHD6
UPA1C472MHD6