UMR1C330MDD1TE
NichiconNichicon
Nichicon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 33UF 20% 16V THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: 1.UMR1C330MDD1TE.pdf2.UMR1C330MDD1TE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UMR1C330MDD1TE Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 16V THRU HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 964729 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UMR1C330MDD1TE.pdf2.UMR1C330MDD1TE.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm)
Σειρά UMR Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 49mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 73.5mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 33µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 33µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UMR1E470MDD1TE
UMR1E470MDD1TE
Περιγραφή: CAP ALUM 47UF 20% 25V THRU HOLE
Σε απόθεμα: 873281 pcs
Κατεβάστε: UMR1E470MDD1TE.pdf
RFQ
UMR1C330MDD
UMR1C330MDD