UMR1C101MDD1TE
NichiconNichicon
Nichicon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 100UF 20% 16V THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: 1.UMR1C101MDD1TE.pdf2.UMR1C101MDD1TE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UMR1C101MDD1TE Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 16V THRU HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 737085 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UMR1C101MDD1TE.pdf2.UMR1C101MDD1TE.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά UMR Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 92mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 138mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 100µF εφαρμογές General Purpose