UCZ1J391MNQ1ZD
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 390UF 20% 63V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.UCZ1J391MNQ1ZD.pdf2.UCZ1J391MNQ1ZD.pdf3.UCZ1J391MNQ1ZD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
240 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UCZ1J391MNQ1ZD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 390UF 20% 63V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Τάση - Ονομαστική 63V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm)
Σειρά UCZ Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 950mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.9A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks Ισόβια @ Temp. 3500 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 130 mOhm @ 100kHz Λεπτομερής περιγραφή 390µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 130 mOhm @ 100kHz 3500 Hrs @ 125°C
χωρητικότητα 390µF εφαρμογές General Purpose