UCZ1J221MNQ1ZD
NichiconNichicon
Nichicon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 220UF 20% 63V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.UCZ1J221MNQ1ZD.pdf2.UCZ1J221MNQ1ZD.pdf3.UCZ1J221MNQ1ZD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
280 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UCZ1J221MNQ1ZD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 220UF 20% 63V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Τάση - Ονομαστική 63V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά UCZ Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 500mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.425" (10.80mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 200 mOhm @ 100kHz Λεπτομερής περιγραφή 220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 200 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 125°C
χωρητικότητα 220µF εφαρμογές General Purpose