UBC1H471MNS1MS
NichiconNichicon
UBC1H471MNS1MS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 470UF 20% 50V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.UBC1H471MNS1MS.pdf2.UBC1H471MNS1MS.pdf3.UBC1H471MNS1MS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
75 pcs
150 pcs
375 pcs
525 pcs
750 pcs
1875 pcs
3750 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UBC1H471MNS1MS Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 50V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm)
Σειρά UBC Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 569.5mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 850mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Αλλα ονόματα 493-4469-2
UBC1H471MNS1MS-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.886" (22.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 150°C
χωρητικότητα 470µF εφαρμογές Automotive