UBC1H470MNS1GS
NichiconNichicon
UBC1H470MNS1GS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.UBC1H470MNS1GS.pdf2.UBC1H470MNS1GS.pdf3.UBC1H470MNS1GS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UBC1H470MNS1GS Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά UBC Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 67mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 100mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Αλλα ονόματα 493-4468-2
UBC1H470MNS1GS-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 28 Weeks
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.453" (11.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 150°C
χωρητικότητα 47µF εφαρμογές Automotive