RNU1V470MDN1PX
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 47UF 20% 35V T/H
Φύλλα δεδομένων: 1.RNU1V470MDN1PX.pdf2.RNU1V470MDN1PX.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNU1V470MDN1PX Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 47UF 20% 35V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67631 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RNU1V470MDN1PX.pdf2.RNU1V470MDN1PX.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά FPCAP, RNU
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 360mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.6A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 24 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 47µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 24 mOhm 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 47µF