RNU1J330MDN1PX
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 33UF 20% 63V T/H
Φύλλα δεδομένων: 1.RNU1J330MDN1PX.pdf2.RNU1J330MDN1PX.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNU1J330MDN1PX Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 33UF 20% 63V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 104777 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RNU1J330MDN1PX.pdf2.RNU1J330MDN1PX.pdf
Τάση - Ονομαστική 63V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά FPCAP, RNU
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 230mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.3A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 26 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 33µF 63V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 26 mOhm 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 33µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RNU1H680MDN1PH
RNU1H680MDN1PH
Περιγραφή: CAP ALUM POLY 68UF 20% 50V T/H
Σε απόθεμα: 70696 pcs
Κατεβάστε: RNU1H680MDN1PH.pdf
RFQ
RNU1V151MDN1PH
RNU1V151MDN1PH
Περιγραφή: CAP ALUM POLY 150UF 20% 35V T/H
Κατεβάστε: RNU1V151MDN1PH.pdf
RFQ
RNU1J330MDN1
RNU1J330MDN1