RNU1E330MDN1PX
NichiconNichicon
RNU1E330MDN1PX Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 33UF 20% 25V T/H
Φύλλα δεδομένων: 1.RNU1E330MDN1PX.pdf2.RNU1E330MDN1PX.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNU1E330MDN1PX Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 33UF 20% 25V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 106774 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RNU1E330MDN1PX.pdf2.RNU1E330MDN1PX.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά FPCAP, RNU
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 360mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.6A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 24 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 33µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 24 mOhm 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 33µF