RNU1E221MDN1PX
NichiconNichicon
Nichicon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V T/H
Φύλλα δεδομένων: 1.RNU1E221MDN1PX.pdf2.RNU1E221MDN1PX.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNU1E221MDN1PX Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 79803 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RNU1E221MDN1PX.pdf2.RNU1E221MDN1PX.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά FPCAP, RNU
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 465mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 4.65A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 16 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 220µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 16 mOhm 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 220µF