RNE1A221MDS1JX
NichiconNichicon
RNE1A221MDS1JX Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 220UF 20% 10V T/H
Φύλλα δεδομένων: 1.RNE1A221MDS1JX.pdf2.RNE1A221MDS1JX.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNE1A221MDS1JX Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 220UF 20% 10V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 256631 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RNE1A221MDS1JX.pdf2.RNE1A221MDS1JX.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm) Σειρά FPCAP, RNE
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 250mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.5A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 30 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 220µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 30 mOhm 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 220µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RNE1A221MDS1
RNE1A221MDS1
Κατασκευαστές: Nichicon