RNE0J122MDN1PX
NichiconNichicon
RNE0J122MDN1PX Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 1200UF 6.3V T/H
Φύλλα δεδομένων: 1.RNE0J122MDN1PX.pdf2.RNE0J122MDN1PX.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNE0J122MDN1PX Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 1200UF 6.3V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 127538 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RNE0J122MDN1PX.pdf2.RNE0J122MDN1PX.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά FPCAP, RNE
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 570mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 5.7A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-3811-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.394" (10.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 10 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 1200µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 10 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 1200µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RNE0J271MDS1PX
RNE0J271MDS1PX
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP ALUM POLY 270UF 20% 6.3V T/H
Σε απόθεμα: 281883 pcs
Κατεβάστε: RNE0J271MDS1PX.pdf
RFQ
RNE0J122MDN1
RNE0J122MDN1