QXK2E104KTP7ZHFJ
NichiconNichicon
Nichicon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: 1.QXK2E104KTP7ZHFJ.pdf2.QXK2E104KTP7ZHFJ.pdf3.QXK2E104KTP7ZHFJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος QXK2E104KTP7ZHFJ Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Τάση Αξιολόγηση - DC 250V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.531" L x 0.209" W (13.50mm x 5.30mm) Σειρά QXK-ZH
Ακροαματικότητα - Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.587" (14.90mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Metallized Radial
χωρητικότητα 0.1µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
QXK2E104JTP7ZHFJ
QXK2E104JTP7ZHFJ
Περιγραφή: CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RAD
Σε απόθεμα: 97885 pcs
Κατεβάστε: QXK2E104JTP7ZHFJ.pdf
RFQ
QXK2E104KTP
QXK2E104KTP
Περιγραφή: CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL