QXK2E104JTP7ZHFJ
NichiconNichicon
Nichicon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: 1.QXK2E104JTP7ZHFJ.pdf2.QXK2E104JTP7ZHFJ.pdf3.QXK2E104JTP7ZHFJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος QXK2E104JTP7ZHFJ Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Τάση Αξιολόγηση - DC 250V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.531" L x 0.209" W (13.50mm x 5.30mm) Σειρά QXK-ZH
Ακροαματικότητα - Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.587" (14.90mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Metallized Radial
χωρητικότητα 0.1µF εφαρμογές General Purpose