LNY2V183MSEHBN
NichiconNichicon
Nichicon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 18000UF 20% 350V SCREW
Φύλλα δεδομένων: 1.LNY2V183MSEHBN.pdf2.LNY2V183MSEHBN.pdf3.LNY2V183MSEHBN.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 651 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 651 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LNY2V183MSEHBN Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 18000UF 20% 350V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Τάση - Ονομαστική 350V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 3.000" Dia (76.20mm)
Σειρά LNY Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 30.2A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 42.28A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 1.252" (31.80mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 8.386" (213.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 18000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 18000µF εφαρμογές General Purpose