LNY2V153MSEJBN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 15000UF 20% 350V SCREW
Φύλλα δεδομένων: 1.LNY2V153MSEJBN.pdf2.LNY2V153MSEJBN.pdf3.LNY2V153MSEJBN.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 706 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 706 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LNY2V153MSEJBN Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 15000UF 20% 350V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Τάση - Ονομαστική 350V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 3.543" Dia (90.00mm)
Σειρά LNY Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 29.2A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 40.88A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 1.252" (31.80mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 5.630" (143.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 15000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 15000µF εφαρμογές General Purpose