RB521S30,115
NexperiaNexperia
Nexperia
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
Φύλλα δεδομένων: RB521S30,115.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RB521S30,115
Αριθμός εξαρτήματος RB521S30,115 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1230793 pcs Φύλλο δεδομένων RB521S30,115.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 500mV @ 200mA Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 30V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-523 Ταχύτητα Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Σειρά - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση SC-79, SOD-523 Αλλα ονόματα 1727-6493-6
568-8471-6-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 150°C (Max) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 30V 200mA Surface Mount SOD-523
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 30µA @ 10V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 200mA
Χωρητικότητα @ VR, F 25pF @ 1V, 1MHz Αριθμός μέρους βάσης RB521S30
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RB521S30T1G
RB521S30T1G
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Σε απόθεμα: 3509054 pcs
Κατεβάστε: RB521S30T1G.pdf
RFQ
RB521S-30TE61
RB521S-30TE61
Κατασκευαστές: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA EMD2
Κατεβάστε: RB521S-30TE61.pdf
RFQ
RB521S30T5G
RB521S30T5G
Κατεβάστε: RB521S30T5G.pdf
RB521S-30FTE61
RB521S-30FTE61