RB521S30
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
RB521S30 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: RB521S30
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523F
Φύλλα δεδομένων: RB521S30.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
16000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RB521S30
Αριθμός εξαρτήματος RB521S30 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523F Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2919974 pcs Φύλλο δεδομένων RB521S30.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 500mV @ 200mA Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 30V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-523F Ταχύτητα Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SC-79, SOD-523F Αλλα ονόματα RB521S30-ND
RB521S30TR
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 30V 200mA Surface Mount SOD-523F Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 30µA @ 10V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 200mA Χωρητικότητα @ VR, F -
Αριθμός μέρους βάσης RB521S30
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RB521SM-40T2R
RB521SM-40T2R
Κατασκευαστές: LAPIS Semiconductor
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 40V 200MA EMD2
Κατεβάστε: RB521SM-40T2R.pdf
RFQ
RB521S-30FTE61
RB521S-30FTE61
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA EMD2
Κατεβάστε: RB521S-30FTE61.pdf
RFQ
RB521S30T5G
RB521S30T5G
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
Κατεβάστε: RB521S30T5G.pdf
RB521S30T1G
RB521S30T1G
Κατεβάστε: RB521S30T1G.pdf
RB521S-40TE61
RB521S-40TE61
Κατεβάστε: RB521S-40TE61.pdf
RB521S-30L2-TP
RB521S-30L2-TP
Κατασκευαστές: Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 30V 100MA 2TDFN
Κατεβάστε: RB521S-30L2-TP.pdf
RB521S-30TE61
RB521S-30TE61
Κατεβάστε: RB521S-30TE61.pdf
RB521S-30DP-TP
RB521S-30DP-TP
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 30V 100MA 0201
Κατεβάστε: RB521S-30DP-TP.pdf
RB521S30T1
RB521S30T1
Κατεβάστε: RB521S30T1.pdf
RB521SM-30T2R
RB521SM-30T2R
Κατεβάστε: RB521SM-30T2R.pdf
RB521S-30LP-TP
RB521S-30LP-TP
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SOD882
Κατεβάστε: RB521S-30LP-TP.pdf
RB521S30,115
RB521S30,115
Κατασκευαστές: Nexperia
Κατεβάστε: RB521S30,115.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών