PZU6.2B3A,115
NexperiaNexperia
PZU6.2B3A,115 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nexperia
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 6.2V 320MW SOD323
Φύλλα δεδομένων: PZU6.2B3A,115.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PZU6.2B3A,115
Αριθμός εξαρτήματος PZU6.2B3A,115 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 6.2V 320MW SOD323 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 929944 pcs Φύλλο δεδομένων PZU6.2B3A,115.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 100mA
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-323
Σειρά - Ισχύς - Max 320mW
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση SC-76, SOD-323
Αλλα ονόματα 1727-8228-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 30 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 6.2V 320mW ±2% Surface Mount SOD-323 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 500nA @ 3V