PZU6.2B2L,315
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 6.2V 250MW SOD882
Φύλλα δεδομένων: PZU6.2B2L,315.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PZU6.2B2L,315
Αριθμός εξαρτήματος PZU6.2B2L,315 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 6.2V 250MW SOD882 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1265517 pcs Φύλλο δεδομένων PZU6.2B2L,315.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 100mA
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DFN1006-2
Σειρά - Ισχύς - Max 250mW
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση SOD-882
Αλλα ονόματα 1727-7610-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 30 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 6.2V 250mW ±2% Surface Mount DFN1006-2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 500nA @ 3V Αριθμός μέρους βάσης PZU6V2
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PZU6.2B3,115
PZU6.2B3,115
Περιγραφή: DIODE ZENER 6.2V 310MW SOD323F
Σε απόθεμα: 811320 pcs
Κατεβάστε: PZU6.2B3,115.pdf
RFQ
Κατεβάστε: PZU6.2B1,115.pdf
RFQ
PZU6.2B,115
PZU6.2B,115