PZU18B2A,115
NexperiaNexperia
PZU18B2A,115 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nexperia
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 18V 320MW SOD323
Φύλλα δεδομένων: PZU18B2A,115.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PZU18B2A,115
Αριθμός εξαρτήματος PZU18B2A,115 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 18V 320MW SOD323 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 912926 pcs Φύλλο δεδομένων PZU18B2A,115.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 18V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 100mA
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-323
Σειρά - Ισχύς - Max 320mW
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση SC-76, SOD-323
Αλλα ονόματα 1727-7573-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 20 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 18V 320mW ±2% Surface Mount SOD-323 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 13V
Αριθμός μέρους βάσης PZU18
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PZU16BL,315
PZU16BL,315
Κατασκευαστές: Nexperia USA Inc.
Περιγραφή: DIODE ZENER 16V 250MW SOD882
Σε απόθεμα: 1588587 pcs
Κατεβάστε: PZU16BL,315.pdf
RFQ
PZU18B1,115
PZU18B1,115
Κατασκευαστές: Nexperia
Περιγραφή: DIODE ZENER 18V 310MW SOD323F
Κατεβάστε: PZU18B1,115.pdf
RFQ
PZU18B,115
PZU18B,115