PZU16DB2,115
NexperiaNexperia
PZU16DB2,115 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nexperia
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER ARRAY 16V 5TSSOP
Φύλλα δεδομένων: PZU16DB2,115.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PZU16DB2,115
Αριθμός εξαρτήματος PZU16DB2,115 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER ARRAY 16V 5TSSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5998 pcs Φύλλο δεδομένων PZU16DB2,115.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 16V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 5-TSSOP
Σειρά - Ισχύς - Max 250mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Αλλα ονόματα 934061552115
PZU16DB2 T/R
PZU16DB2 T/R-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 20 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode Array 2 Independent 16V 250mW ±2% 5-TSSOP Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 12V