PSMN009-100P,127
NexperiaNexperia
Nexperia
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 100V 75A TO220AB
Φύλλα δεδομένων: PSMN009-100P,127.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PSMN009-100P,127 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή MOSFET N-CH 100V 75A TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 77579 pcs Φύλλο δεδομένων PSMN009-100P,127.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB
Σειρά TrenchMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 8.8 mOhm @ 25A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 230W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Αλλα ονόματα 1727-4653
568-5770-5-ND
568-5770-ND
PSMN009-100P
PSMN009-100P,127-ND
PSMN009-100P-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 8250pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 156nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 100V 75A (Tc) 230W (Tc) Through Hole TO-220AB Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 75A (Tc)