PSMN005-75B,118
NexperiaNexperia
Nexperia
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 75V 75A D2PAK
Φύλλα δεδομένων: PSMN005-75B,118.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4800 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PSMN005-75B,118 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή MOSFET N-CH 75V 75A D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62697 pcs Φύλλο δεδομένων PSMN005-75B,118.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK
Σειρά TrenchMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 5 mOhm @ 25A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 230W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Αλλα ονόματα 1727-4769-2
568-5947-2-ND
PSMN005-75B /T3
PSMN005-75B /T3-ND
PSMN005-75B,118-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 8250pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 165nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 75V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 75V 75A (Tc) 230W (Tc) Surface Mount D2PAK Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 75A (Tc)