BZX84-C6V2,235
Nexperia USA Inc.Nexperia USA Inc.
BZX84-C6V2,235 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nexperia
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 6.2V 250MW SOT23
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BZX84-C6V2,235 Κατασκευαστής Nexperia USA Inc.
Περιγραφή DIODE ZENER 6.2V 250MW SOT23 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Απομόνωση 10 Ohm Τάσης - Ανάλυση TO-236AB (SOT23)
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ισχύς - Max 250mW Πόλωση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Άλλα ονόματα 1727-2132-2
568-11977-2-ND
568-12283-2-ND
BZX84-C6V2 /T3
BZX84-C6V2 /T3-ND
BZX84-C6V2,235-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή BZX84-C6V2,235
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 6.2V Διευρυμένη περιγραφή Zener Diode 250mW ±5% Surface Mount TO-236AB (SOT23)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5% Διαμόρφωση δίοδος 3µA @ 4V
Περιγραφή DIODE ZENER 6.2V 250MW SOT23 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 900mV @ 10mA
Σχετικά προϊόντα
BZX84-C62/LF1VL
BZX84-C62/LF1VL
Κατασκευαστές: N/A
Περιγραφή: DIODE ZENER TO-236AB SOT23
Κατεβάστε:
RFQ
BZX84-C6V2/DG/B3,2
BZX84-C6V2/DG/B3,2
Κατασκευαστές: Nexperia
Περιγραφή: DIODE ZENER 6.2V 250MW TO236AB
Κατεβάστε:
RFQ
BZX84-C6V2/LF1R
BZX84-C6V2/LF1R
Κατασκευαστές: N/A
BZX84-C6V2/LF1VL
BZX84-C6V2/LF1VL
BZX84-C68,215
BZX84-C68,215
Περιγραφή: DIODE ZENER 68V 250MW SOT23
BZX84-C62/LF1R
BZX84-C62/LF1R
BZX84-C6V2,215
BZX84-C6V2,215
Κατασκευαστές: Nexperia USA Inc.
Κατεβάστε: BZX84-C6V2,215.pdf
BZX84-C6V8,235
BZX84-C6V8,235
BZX84-C6V2/DG/B3:2
BZX84-C6V2/DG/B3:2
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών