BZX84-C62,235
NexperiaNexperia
BZX84-C62,235 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nexperia
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 62V 250MW SOT23
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX84-C62,235
Αριθμός εξαρτήματος BZX84-C62,235 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 62V 250MW SOT23 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3091387 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 62V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-236AB (SOT23)
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Ισχύς - Max 250mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Αλλα ονόματα 933388410235
BZX84-C62 /T3
BZX84-C62 /T3-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 215 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 62V 250mW ±5% Surface Mount TO-236AB (SOT23) Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 43.4V
Αριθμός μέρους βάσης BZX84C62
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZX84-C5V6/CH/LFVL
BZX84-C5V6/CH/LFVL
Κατασκευαστές: N/A
Περιγραφή: DIODE ZENER TO-236AB SOT23
Κατεβάστε:
RFQ
BZX84-C5V6/LF1R
BZX84-C5V6/LF1R
Κατασκευαστές: N/A
Κατεβάστε:
RFQ
BZX84-C62/LF1R
BZX84-C62/LF1R
BZX84-C6V2,215
BZX84-C6V2,215
Κατασκευαστές: Nexperia USA Inc.
Κατεβάστε: BZX84-C6V2,215.pdf
Κατεβάστε: BZX84-C6V2,235.pdf
BZX84-C68,215
BZX84-C68,215
Κατασκευαστές: Nexperia
Περιγραφή: DIODE ZENER 68V 250MW SOT23
BZX84-C5V6/DG/B3:2
BZX84-C5V6/DG/B3:2
Περιγραφή: DIODE ZENER 5.6V 250MW TO236AB
BZX84-C62,215
BZX84-C62,215
BZX84-C5V6/LF1VL
BZX84-C5V6/LF1VL
BZX84-C62/LF1VL
BZX84-C62/LF1VL
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών