BZX79-C62,113
NexperiaNexperia
Nexperia
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 62V 400MW ALF2
Φύλλα δεδομένων: BZX79-C62,113.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX79-C62,113
Αριθμός εξαρτήματος BZX79-C62,113 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 62V 400MW ALF2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5438406 pcs Φύλλο δεδομένων BZX79-C62,113.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 62V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ALF2
Σειρά - Ισχύς - Max 400mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AH, DO-35, Axial
Αλλα ονόματα 1727-1541-2
568-11053-2-ND
BZX79-C62 T/R
BZX79-C62 T/R-ND
BZX79-C62,113-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 215 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 62V 400mW ±5% Through Hole ALF2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 43.4V Αριθμός μέρους βάσης BZX79C62
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZX79-C68,143
BZX79-C68,143
Περιγραφή: DIODE ZENER 68V 400MW ALF2
Κατεβάστε: BZX79-C68,143.pdf
RFQ
Κατεβάστε: BZX79-C68,133.pdf
RFQ
BZX79-C5V1,113
BZX79-C5V1,113
Περιγραφή: DIODE ZENER 5.1V 400MW ALF2
Κατεβάστε: BZX79-C5V1,113.pdf
BZX79-C62,133
BZX79-C62,133
Κατεβάστε: BZX79-C62,133.pdf
BZX79-C62,143
BZX79-C62,143
Κατεβάστε: BZX79-C62,143.pdf
Περιγραφή: DIODE ZENER 5.6V 400MW ALF2