BZX79-C5V6,133
NexperiaNexperia
Nexperia
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 5.6V 400MW ALF2
Φύλλα δεδομένων: BZX79-C5V6,133.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BZX79-C5V6,133 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 5.6V 400MW ALF2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5391363 pcs Φύλλο δεδομένων BZX79-C5V6,133.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 5.6V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ALF2
Σειρά - Ισχύς - Max 400mW
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AH, DO-35, Axial
Αλλα ονόματα 1727-3674-3
568-3846-3-ND
568-3846-4-ND
BZX79-C5V6 AMO
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 40 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 5.6V 400mW ±5% Through Hole ALF2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 2V Αριθμός μέρους βάσης BZX79C5V6
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZX79-C62,133
BZX79-C62,133
Περιγραφή: DIODE ZENER 62V 400MW ALF2
Κατεβάστε: BZX79-C62,133.pdf
RFQ
BZX79-C5V1,113
BZX79-C5V1,113
Περιγραφή: DIODE ZENER 5.1V 400MW ALF2