BZX79-C2V7,113
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 2.7V 400MW ALF2
Φύλλα δεδομένων: BZX79-C2V7,113.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BZX79-C2V7,113 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 2.7V 400MW ALF2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5494211 pcs Φύλλο δεδομένων BZX79-C2V7,113.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 2.7V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ALF2
Σειρά - Ισχύς - Max 400mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AH, DO-35, Axial
Αλλα ονόματα 1727-6242-2
568-8057-2-ND
BZX79-C2V7 T/R
BZX79-C2V7 T/R-ND
BZX79-C2V7,113-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 100 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 2.7V 400mW ±5% Through Hole ALF2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 20µA @ 1V Αριθμός μέρους βάσης BZX79C2V7