BZX79-C2V4,143
NexperiaNexperia
Nexperia
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 2.4V 400MW ALF2
Φύλλα δεδομένων: BZX79-C2V4,143.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BZX79-C2V4,143 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 2.4V 400MW ALF2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2452317 pcs Φύλλο δεδομένων BZX79-C2V4,143.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 2.4V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ALF2
Σειρά - Ισχύς - Max 400mW
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AH, DO-35, Axial
Αλλα ονόματα 1727-4675-1
568-5800-1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 100 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 2.4V 400mW ±5% Through Hole ALF2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50µA @ 1V Αριθμός μέρους βάσης BZX79C2V4
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZX79-C2V7,133
BZX79-C2V7,133
Περιγραφή: DIODE ZENER 2.7V 400MW ALF2
Σε απόθεμα: 5104746 pcs
Κατεβάστε: BZX79-C2V7,133.pdf
RFQ
BZX79-C30,133
BZX79-C30,133
Περιγραφή: DIODE ZENER 30V 400MW ALF2
Κατεβάστε: BZX79-C30,133.pdf
RFQ
Κατεβάστε: BZX79-C2V7,143.pdf
BZX79-C2V4,133
BZX79-C2V4,133
Κατεβάστε: BZX79-C2V4,133.pdf
BZX79-C2V4,113
BZX79-C2V4,113