BZX79-B27,143
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 27V 400MW ALF2
Φύλλα δεδομένων: BZX79-B27,143.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX79-B27,143
Αριθμός εξαρτήματος BZX79-B27,143 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 27V 400MW ALF2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1952929 pcs Φύλλο δεδομένων BZX79-B27,143.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 27V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ALF2
Σειρά - Ισχύς - Max 400mW
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AH, DO-35, Axial
Αλλα ονόματα 933166970143 Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 80 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 27V 400mW ±2% Through Hole ALF2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 18.9V Αριθμός μέρους βάσης BZX79B27
Σχετικά προϊόντα
BZX79-B24,133
BZX79-B24,133
Περιγραφή: DIODE ZENER 24V 400MW ALF2
Σε απόθεμα: 2111926 pcs
Κατεβάστε: BZX79-B24,133.pdf
RFQ
BZX79-B27,113
BZX79-B27,113