BZX79-B24,143
NexperiaNexperia
Nexperia
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 24V 400MW ALF2
Φύλλα δεδομένων: BZX79-B24,143.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX79-B24,143
Αριθμός εξαρτήματος BZX79-B24,143 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 24V 400MW ALF2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1792488 pcs Φύλλο δεδομένων BZX79-B24,143.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 24V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ALF2
Σειρά - Ισχύς - Max 400mW
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AH, DO-35, Axial
Αλλα ονόματα 933166960143 Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 70 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 24V 400mW ±2% Through Hole ALF2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 16.8V
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZX79-B27,143
BZX79-B27,143
Περιγραφή: DIODE ZENER 27V 400MW ALF2
Σε απόθεμα: 1952929 pcs
Κατεβάστε: BZX79-B27,143.pdf
RFQ
BZX79-B2V4,143
BZX79-B2V4,143
Κατεβάστε: BZX79-B2V4,143.pdf
RFQ
Κατεβάστε: BZX79-B2V4,133.pdf
Περιγραφή: DIODE ZENER 22V 400MW ALF2
Κατεβάστε: BZX79-B22,143.pdf
BZX79-B24,113
BZX79-B24,113
Κατεβάστε: BZX79-B24,113.pdf
BZX79-B24,133
BZX79-B24,133
Κατεβάστε: BZX79-B24,133.pdf