BZX79-B20,113
NexperiaNexperia
Nexperia
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 20V 400MW ALF2
Φύλλα δεδομένων: BZX79-B20,113.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX79-B20,113
Αριθμός εξαρτήματος BZX79-B20,113 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 20V 400MW ALF2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3306086 pcs Φύλλο δεδομένων BZX79-B20,113.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 20V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ALF2
Σειρά - Ισχύς - Max 400mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AH, DO-35, Axial
Αλλα ονόματα 1727-6236-2
568-8051-2-ND
BZX79-B20 T/R
BZX79-B20 T/R-ND
BZX79-B20,113-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 55 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 20V 400mW ±2% Through Hole ALF2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 14V Αριθμός μέρους βάσης BZX79B20
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZX79-B18,113
BZX79-B18,113
Περιγραφή: DIODE ZENER 18V 400MW ALF2
Κατεβάστε: BZX79-B18,113.pdf
RFQ
Περιγραφή: DIODE ZENER 24V 400MW ALF2
Κατεβάστε: BZX79-B24,113.pdf
RFQ
BZX79-B20,133
BZX79-B20,133
Κατεβάστε: BZX79-B20,133.pdf
Περιγραφή: DIODE ZENER 16V 400MW ALF2
Περιγραφή: DIODE ZENER 22V 400MW ALF2
Κατασκευαστές: Nexperia USA Inc.
BZX79-B20,143
BZX79-B20,143
Κατεβάστε: BZX79-B20,143.pdf