BZX79-B18,133
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 18V 400MW ALF2
Φύλλα δεδομένων: BZX79-B18,133.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX79-B18,133
Αριθμός εξαρτήματος BZX79-B18,133 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 18V 400MW ALF2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1450398 pcs Φύλλο δεδομένων BZX79-B18,133.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 18V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ALF2
Σειρά - Ισχύς - Max 400mW
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AH, DO-35, Axial
Αλλα ονόματα 1727-6125-1
568-7930-1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 45 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 18V 400mW ±2% Through Hole ALF2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 12.6V Αριθμός μέρους βάσης BZX79B18
Σχετικά προϊόντα
BZX79-B18,143
BZX79-B18,143
Σε απόθεμα: 2052936 pcs
Κατεβάστε: BZX79-B18,143.pdf
RFQ
BZX79-B16,113
BZX79-B16,113
Κατασκευαστές: Nexperia USA Inc.
Περιγραφή: DIODE ZENER 16V 400MW ALF2
Κατεβάστε: BZX79-B16,113.pdf
RFQ
BZX79-B18,113
BZX79-B18,113
Κατεβάστε: BZX79-B18,113.pdf
Περιγραφή: DIODE ZENER 20V 400MW ALF2
Κατεβάστε: BZX79-B20,113.pdf