BZX79-B11,113
NexperiaNexperia
Nexperia
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 11V 400MW ALF2
Φύλλα δεδομένων: BZX79-B11,113.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX79-B11,113
Αριθμός εξαρτήματος BZX79-B11,113 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 11V 400MW ALF2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2113574 pcs Φύλλο δεδομένων BZX79-B11,113.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 11V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ALF2
Σειρά - Ισχύς - Max 400mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AH, DO-35, Axial
Αλλα ονόματα 933166880113
BZX79-B11 T/R
BZX79-B11 T/R-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 20 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 11V 400mW ±2% Through Hole ALF2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100nA @ 8V Αριθμός μέρους βάσης BZX79B11