BZX79-B10,113
Nexperia USA Inc.Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nexperia
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 10V 400MW ALF2
Φύλλα δεδομένων: BZX79-B10,113.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX79-B10,113
Αριθμός εξαρτήματος BZX79-B10,113 Κατασκευαστής Nexperia USA Inc.
Περιγραφή DIODE ZENER 10V 400MW ALF2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3232457 pcs Φύλλο δεδομένων BZX79-B10,113.pdf
Τάσης - Απομόνωση 20 Ohm Τάσης - Ανάλυση ALF2
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ισχύς - Max 400mW Πόλωση DO-204AH, DO-35, Axial
Άλλα ονόματα 1727-2107-2
568-11850-2-ND
568-12258-2-ND
BZX79-B10 T/R
BZX79-B10 T/R-ND
BZX79-B10,113-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή BZX79-B10,113
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 10V Διευρυμένη περιγραφή Zener Diode 400mW ±2% Through Hole ALF2
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±2% Διαμόρφωση δίοδος 200nA @ 7V
Περιγραφή DIODE ZENER 10V 400MW ALF2 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 900mV @ 10mA