BZX585-C27,115
NexperiaNexperia
BZX585-C27,115 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nexperia
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 27V 300MW SOD523
Φύλλα δεδομένων: BZX585-C27,115.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BZX585-C27,115 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 27V 300MW SOD523 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 940741 pcs Φύλλο δεδομένων BZX585-C27,115.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 27V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 100mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-523
Σειρά - Ισχύς - Max 300mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-79, SOD-523
Αλλα ονόματα 1727-2976-2
568-1789-2-ND
BZX585-C27 T/R
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 80 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 27V 300mW ±5% Surface Mount SOD-523 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 18.9V
Αριθμός μέρους βάσης BZX585C27
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZX585-C33,115
BZX585-C33,115
Κατασκευαστές: Nexperia
Περιγραφή: DIODE ZENER 33V 300MW SOD523
Σε απόθεμα: 978701 pcs
Κατεβάστε: BZX585-C33,115.pdf
RFQ
BZX585-C2V7,115
BZX585-C2V7,115