BZX585-C16,115
NexperiaNexperia
BZX585-C16,115 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nexperia
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 16V 300MW SOD523
Φύλλα δεδομένων: BZX585-C16,115.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BZX585-C16,115 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 16V 300MW SOD523 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 770165 pcs Φύλλο δεδομένων BZX585-C16,115.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 16V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 100mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-523
Σειρά - Ισχύς - Max 300mW
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση SC-79, SOD-523
Αλλα ονόματα 1727-2971-6
568-1784-6-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 40 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 16V 300mW ±5% Surface Mount SOD-523 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 11.2V