NHD-2.8-25664UCB2
Newhaven Display, Intl.Newhaven Display, Intl.
NHD-2.8-25664UCB2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Newhaven Display, Intl.
Περιγραφή προϊόντος LCD OLED GRAPHIC 256 X 64 BLUE
Φύλλα δεδομένων: NHD-2.8-25664UCB2.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NHD-2.8-25664UCB2 Κατασκευαστής Newhaven Display, Intl.
Διαθέσιμη ποσότητα 3427 pcs Φύλλο δεδομένων NHD-2.8-25664UCB2.pdf
Επισκόπηση Περιοχή 72.00mm W x 20.00mm H Οθόνη αφής -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση Parallel/Serial
Χρώμα γραφικών Blue dot Μέγεθος 0.25mm W x 0.25mm H
dot Pixels 256 x 64 dot Pitch 0.27mm W x 0.27mm H
οθόνη Τύπος OLED - Passive Matrix Τρόπος εμφάνισης -
Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 2.8" (71.12mm) Λεπτομερής περιγραφή Graphic LCD Display Module Blue OLED - Passive Matrix Parallel/Serial 2.8" (71.12mm) 256 x 64