NHD-2.7-12864WDW3
Newhaven Display, Intl.Newhaven Display, Intl.
NHD-2.7-12864WDW3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Newhaven Display, Intl.
Περιγραφή προϊόντος LCD OLED GRAPHIC 128X64 WHT
Φύλλα δεδομένων: NHD-2.7-12864WDW3.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NHD-2.7-12864WDW3 Κατασκευαστής Newhaven Display, Intl.
Διαθέσιμη ποσότητα 3054 pcs Φύλλο δεδομένων NHD-2.7-12864WDW3.pdf
Επισκόπηση Περιοχή 63.41mm W x 32.69mm H Οθόνη αφής -
Σειρά - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
διασύνδεση Parallel/Serial Χρώμα γραφικών White
dot Μέγεθος 0.45mm W x 0.45mm H dot Pixels 128 x 64
dot Pitch 0.48mm W x 0.48mm H οθόνη Τύπος OLED - Passive Matrix
Τρόπος εμφάνισης - Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 2.7" (68.58mm)
Λεπτομερής περιγραφή Graphic LCD Display Module White OLED - Passive Matrix Parallel/Serial 2.7" (68.58mm) 128 x 64 Οπίσθιο φωτισμό -
Χρώμα του φόντου -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
NHD-2.7-12864UCY3
NHD-2.7-12864UCY3
Περιγραφή: LCD OLED GRAPHIC 128 X 64 YLW
Σε απόθεμα: 5232 pcs
Κατεβάστε: NHD-2.7-12864UCY3.pdf
RFQ
NHD-2.7-12864WDW3-M
NHD-2.7-12864WDW3-M
Περιγραφή: 2.7 WHITE GRAPHIC OLED MOLEX CON
Σε απόθεμα: 2869 pcs
Κατεβάστε: NHD-2.7-12864WDW3-M.pdf
RFQ
NHD-2.4-240320ZF-CTXI#-T-1
NHD-2.4-240320ZF-CTXI#-T-1
Περιγραφή: LCD DISP TFT 2.4" 240X320