NHD-1.5-128128ASC3
Newhaven Display, Intl.Newhaven Display, Intl.
NHD-1.5-128128ASC3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Newhaven Display, Intl.
Περιγραφή προϊόντος 1.5" SERIAL COLOR OLED
Φύλλα δεδομένων: NHD-1.5-128128ASC3.pdf
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NHD-1.5-128128ASC3 Κατασκευαστής Newhaven Display, Intl.
Περιγραφή 1.5" SERIAL COLOR OLED Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3924 pcs Φύλλο δεδομένων NHD-1.5-128128ASC3.pdf
Επισκόπηση Περιοχή 28.00mm W x 28.00mm H Οθόνη αφής -
Σειρά - Αλλα ονόματα NHD-1.5-128128ASC3 -ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση SPI
Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB) dot Μέγεθος 0.14mm W x 0.19mm H
dot Pixels 128 x 128 dot Pitch 0.21mm W x 0.21mm H
οθόνη Τύπος OLED - Passive Matrix Τρόπος εμφάνισης -
Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 1.5" (38.10mm) Λεπτομερής περιγραφή Graphic LCD Display Module Red, Green, Blue (RGB) OLED - Passive Matrix SPI 1.5" (38.10mm) 128 x 128